Firma Profili

İstanbul’un Doğalgazla tanışmasının ardından 1994 yılında İGDAŞ yetki belgesini alarak faaliyete başlayan LAZER Isı Teknik Limited şirketi, şuanda doğalgaz, klima, mühendislik hizmetleri ve mekanik tesisat işleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketin Genel Müdürlüğünü işletme fakültesi mezunu İsmail ÇELİK tarafından yapılmaktadır. Firmamızın teknik personel kadrosu kendi alanında uzman, tecrübeli ve gerekli sertifikalara sahip makine mühendisleri, teknisyenler, şantiye şefi, ustaları ve ofis çalışanları ile hizmet sunmaktadır.

Başarılarından dolayı “En iyi Performans Ödülü” ve “Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Ödülleri” gibi bir çok ödüle layık görülmüş, bu ödüller arasında en anlamlısı ise "Türkiye Genelinde En Verimli Gelişerek Kurumsallaşan Firma Ödülü” olmuştur.

En önemli hedefimiz yüksek müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktır. Bu sürekliliğin Takım çalışması ve sürekli eğitimden geçtiğinin bilincinde olan firmamız, kendi bünyesi içinde modern bir eğitim salonu açarak personeline eğitimleri bu salonda vermeye devam etmektedir.

Lazerısı Teknik - Hakkımızda